Ordförande

Henrik Lundquist

henrik.fransjoakim.lundquist@gmail.com

mobil 070-752 40 05

Vice ordförande

Theréz Randquist

mobil 070-296 02 55

Sekreterare

Hugo Selling

hugo.selling@moderaterna.se

mobil 072 -371 20 59

Kassör

Philippa Månsson

philippa@bluemail.ch

mobil 070-214 12 65

Kampanj- och valledare

Douglas Ahlberg

douglas.ahlberg@gmail.com

Studie- och utbildningsledare

Helena Rivière

rivihel@gmail.com

mobil 070-250 39 33

Medlems- och rekryteringsansvarig

Susanne Ericsson

susanne.56.ericsson@gmail.com

mobil 073-687 00 62

Vice medlems- och rekryteringsansvarig

Kitty Ericsson

kitty.ericsson@telia.com 

mobil 070-868 43 97

Ledamot

Ulla Hamilton

ullahamilton@me.com

mobil 073-350 89 17

Ledamot

Carl Nordblom

carl.nordblom@moderaterna.se

mobil 070-610 04 10

Ledamot

Mikael Söderlund

mikael@urbanadvisors.se

mobil 072-700 82 20

Ledamot

Ingrid Eiken Holmgren

ingrid.eiken@hotmail.com

mobil 070-669 34 34

MUF- Representant

Vakant